-35
%
7.5...
Diesel
Diesel Camp Army Black Canvas Decor Moneta 754910MON 10x30cm 7,5mm
€30.46
/ piece *
€19.80 / piece *
%
€59.40 / box *
%
Content per pack:
3 piece
Goods to be procured: Usually available within 10 business days + delivery time up to 20 business days
Product number:
754910MON-diesel
Product information "Diesel Camp Army Black Canvas Decor Moneta 754910MON 10x30cm 7,5mm"
Important: note the technical details in the manufacturer catalog for the article Diesel Camp Army Black Canvas Decor Moneta 754910MON 10x30cm 7,5mm
Diesel Living mit Iris Ceramica bietet trendige und hochwertige Keramikfliesen, die durch kreative Designs und exzellente Verarbeitung überzeugen. Unsere Diesel Living Fliesen kombinieren Mode und Architektur und setzen neue Maßstäbe in der Keramikbranche. Entdecken Sie die einzigartigen Diesel Living Fliesen für Ihr Zuhause.
Diesel Living mit Iris Ceramica bietet trendige und hochwertige Keramikfliesen, die durch kreative Designs und exzellente Verarbeitung überzeugen. Unsere Diesel Living Fliesen kombinieren Mode und Architektur und setzen neue Maßstäbe in der Keramikbranche. Entdecken Sie die einzigartigen Diesel Living Fliesen für Ihr Zuhause.
| Color variation: | V2: Noticeable differences in color, motifs and structure within the same production batch. |
|---|---|
| Colour: | Army Black |
| Format [cm]: | 10x30 |
| Frost resistance: | Nein |
| Item type: | Decor |
| Look: | Textile |
| Material: | Semigres |
| Rectified: | Nein |
| Sorting: | 1st choice |
| Surface: | canvas |
| Surface designation manufacturer: | Canvas |
| Thickness [mm]: | 7.5 mm |
| Pack [m]: | 0.9 m |
| Pack [kg]: | 1.14 kg |
| Pack [m2]: | 0.09 m² |
| Pack [pieces]: | 3 Pc |